HOOJ -huset 

Enghave 38, 2960 Rungsted Kyst, Denmark

Kontakt

Peter Windfeld
Formand
Mobil: 21124596
E-mail: peewee@tdcspace.dk

Klaus Hjelm Jensen
Næstformand
Mobil: 60925492
E-mail: rudesav@gmail.com

Arnt Harsmann
Kassér
Mobil: 29329825
E-mail: harsmann@gmail.com

Flemming Lundquist
Bestyrelsesmedlem – Flugtskydning
Mobil: 20259937
E-Mail: Flemming@Kerlauge.dk

Jakob Edelfeldt
Bestyrelsesmedlem – hundetræning
Mobil: 30491505
E-mail: edelfeldt@gmail.com

Kent Rasmussen
Bestyrelsesmedlem
Mobil: 23706809
E-Mail: haughus@gmail.com

Henrik Kragh
Bestyrelsesmedlem
Mobil: 28876833
E-mail: henrikkragh@yahoo.dk

Klaus Pedersen
Bestyrelsesmedlem
Mobil: 61465589
E-mail: klauskludder@hotmail.com

Hans Henrik Tønnesen
Bestyrelsessuppleant
Mobil: 42943036
E-mail: hht@toenne.dk


Flugtskydning – Flemming Lundquist
Flemming@Kerlauge.dk

Terrænudvalg – Vacant

Riffelskydning – Vacant

Hundeudvalg – Jakob Edelfeldt
edelfeldt@gmail.com

Madudvalg – Vacant

Knivudvalg – Henrik Kragh
henrikkragh@yahoo.dk

Foreningsjagter – Jens Hansen
foreningsjagt@hooj.dk

Jagthornsudvalg – Jens Kronmann
kronmann@os.dk

Madlavning for begyndere – Vacant

Jagttegn – Max Elbæk
max@elbaek-dk.dk

Medlemskab –
medlemskab@hooj.dk

Regulering – Thommy Hoe
Mobil: 22955217
thommy.hoe@outlook.dk

Redaktion & annoncer – Webmaster
webmaster@hooj.dk

HOOJhuset – Per Boesen
p.boesen.andersen@hotmail.com